zaterdag 18 september 2021

Volgende wedstrijd

2e competitiematch
11 september 2021
19:30 uur
  vs 
 

 

Reserven A  Reserven B
vrijdag 10 sep 20:30 uur  zaterdag 11 sept 14:00 uur 
FC Alken C - Fortuna 56  Fortuna 56 - Kab. Opglabbeek B

 

Na een zeer lange periode van noodzakelijke inactiviteit op onze voetbalvelden, zijn we al weer een aantal weken aan het voetballen. Van de allerkleinsten tot de senioren en dat voelt goed. Voetballen in een Corona-periode waarin iedereen het heel erg moeilijk heeft, maar waar we ook weer blij en opgelucht zijn dat de bal weer rolt.

Is het dan niet geweldig om te kunnen melden dat Fortuna er voor de komende jaren weer mooi op zal staan. Nieuwe tenues voor de senioren en trainingspakken voor jeugd en senioren. Dit hebben we te danken aan een aantal sponsoren met lef, doorzettingsvermogen, durf en daadkracht om juist in deze periode een investering te doen in onze vereniging. Zij hebben te kennen gegeven om samen met ons de droom waar te maken waar we al jaren naar toe aan het werken zijn: eindigen in de Top 5 en hiermee eindronde afdwingen.

VOOR DE NIEUWE OUTFITS DANKEN WIJ HEEL HARTELIJK:

HD DESIGN LANAKEN
Meer info: https://www.facebook.com/pages/category/Product-Service/HD-design-1963552067287274/

INTERSPORT LANAKEN
Meer info: www.intersportlanaken.be

MH HEKWERKEN LANAKEN
Meer info: www.mhhekwerken.be

ALSAN J. BASTIAENS BILZEN
Meer info: www.alsan.be 

IRISCALL
Meer info: www.iriscall.be

INTERDOOR SECTIONAAL POORTEN BILZEN 
Meer info: www.interdoor.be

Wij kunnen al onze sponsors niet  genoeg danken voor hun empathie voor onze familieclub waar iedereen van harte welkom is. Dankzij hun financiële en materiële steun kan onze vereniging de doelstellingen verwezenlijken en houden we Fortuna 56 Smeermaas leuk en gezond.

Volg ons op

     

Hoofdsponsoren

ACMP1-car.pngJuwelier-Burger-car.pngiriscall.pngraamprofcar1.png

Zoeken


1e ploeg  
Vroenhoven                   1
Fortuna 56 Smeermaas                     2

 

Resrven A   
Fortuna 56 Smeermaas                   
 KMR Biesen B 3

 

Reserven B  
HO Heide Hasselt          8
Fortuna 56 Smeermaas res B           0
Download Full Premium themes - Chech Here
Free artbetting.net bookamkers reviw.
Drutti.pngOlympic.pngUitvaartRogerBarthels.pngbandencentralesmeermaas.pngcarwashcarlisli.pngelectrostylmanlanaken.pngfrituur-smeermaas.pngijsparadijslanaken.pngmhhekwerken.pngnulensbakkerij.pngpietermansdrukkerij.pngpixelplus.pngsanitairbastiaens.pngsmulheukskelanaken.pngtaxi-schijns.pngtentenlemmens.pngtoyotacarlisli.pngvleeshal-hendriks.pngvolksapotheekpaulissen.png
http://b.artbetting.net/