vrijdag 10 april 2020

Volgende wedstrijd

 

Zat 14 mrt 2020 19:30 uur

vs
 

 

Jeugd groeit

Fortuna Smeermaas zit in de lift. Niet alleen de resultaten laten een stijgende lijn zien, maar ook het ledenaantal neemt toe. Fortuna heeft nieuwe aanwas van jeugdspelertjes waardoor we twee extra teams hebben kunnen formeren binnen onze jeugdafdeling. We hebebn een extra U7 team en een extra U11 team. Dit U11 team speelt 5 tegen 5. Wij als Fortuna zijn hier enorm trots op en wensen beide nieuwe teams veel succes toe.

Onze jeugd bestaat nu uit de volgende teams:

U7
U9
U11 (8 tegen 8)
U11 (5 tegen 5)
U13.

Volg ons op

     

Komende events

No events

Hoofdsponsoren

ACMP1-car.pngJuwelier-Burger-car.pngraamprofcar1.png

Zoeken


1e ploeg  
Heur Tongeren      
Fortuna 56 Smeermaas       4

 

Reserven  
Fortuna 56 Smeermaas       1
Kortessem vv B       3
Download Full Premium themes - Chech Here
Free artbetting.net bookamkers reviw.
Drutti.pngOlympic.pngUitvaartRogerBarthels.pngbandencentralesmeermaas.pngcarwashcarlisli.pngelectrostylmanlanaken.pngfrituur-smeermaas.pngijsparadijslanaken.pngmhhekwerken.pngnulensbakkerij.pngpietermansdrukkerij.pngpixelplus.pngsanitairbastiaens.pngsmulheukskelanaken.pngtaxi-schijns.pngtentenlemmens.pngtoyotacarlisli.pngvleeshal-hendriks.pngvolksapotheekpaulissen.png
http://b.artbetting.net/